Var mı aklınızda bir şüphe?

Preacher

Üye
BANNED
kartel
Escobar Baronu
Şüphesi olup üstüne düşünen, çıkmaza giren var mı konuşalım?

Şüphe ve çıkmaz, bunlar birer döngüdür. İnsan gerçeği görüp ne kadar acıda olsa kabullenmelidir.

Çünkü gerçek acı olsa da "artık ihtimal" kalmaz ve güçlü durmak zorundadır insan.

Çok uzun ve derin konu bu, bir çok türevleri mevcut. Ruhsal hastalıkta dahil, gündelik küçük "acabalar" da.

Senin ki hangisi babuş ?

MissVioLence

Üye
BANNED
kartel
Escobar Baronu
Playboy!
Diğer ayın 17 sinde mahkemeye çıkıyorum. Muhtemelen babam girip konuşacak vede sırf 330 TL için uyku uyuyamıyorum. Milletimiz gerçekten açmı vede ceza geri çekilsede dava düşmüyormuş olaya bak :d herneyse sana göre durum ne olur parayı ödeyip kurtulurmuyum yoksa 4 yıl yermiyim ? eğerki ceza alırsam ülke ekonomisini sikmek için elimden gelen herşeyi yapacağım. Umarım olursa 2021'den itibaren yıllık 3m gelirim olucak ve parayı kara paraya dönüştürüp katlıcam. Sonrası muhtemelen siyasiler ile anlaşıp yaptırım durumuna geçmeyi düşünüyorum sen ne yapmamı önerirsin :)

Preacher

Üye
BANNED
kartel
Escobar Baronu
Şüphe ve çıkmaz, bunlar birer döngüdür. İnsan gerçeği görüp ne kadar acıda olsa kabullenmelidir.

Çünkü gerçek acı olsa da "artık ihtimal" kalmaz ve güçlü durmak zorundadır insan.

Çok uzun ve derin konu bu, bir çok türevleri mevcut. Ruhsal hastalıkta dahil, gündelik küçük "acabalar" da.

Senin ki hangisi babuş ?
Benimki tamamen varoluşsal sancılar aga

Preacher

Üye
BANNED
kartel
Escobar Baronu
Diğer ayın 17 sinde mahkemeye çıkıyorum. Muhtemelen babam girip konuşacak vede sırf 330 TL için uyku uyuyamıyorum. Milletimiz gerçekten açmı vede ceza geri çekilsede dava düşmüyormuş olaya bak :d herneyse sana göre durum ne olur parayı ödeyip kurtulurmuyum yoksa 4 yıl yermiyim ? eğerki ceza alırsam ülke ekonomisini sikmek için elimden gelen herşeyi yapacağım. Umarım olursa 2021'den itibaren yıllık 3m gelirim olucak ve parayı kara paraya dönüştürüp katlıcam. Sonrası muhtemelen siyasiler ile anlaşıp yaptırım durumuna geçmeyi düşünüyorum sen ne yapmamı önerirsin :)
İş senin için ne kadar kötüye binerse binsin, öyle sağlam para kazanacaksan bulaşma derim sosyal medya da üç beş yardım kampanyası başlat adını temize çıkart ufaktan ün yap, yatırımla uğraş kendini büyüt.

Laz Ziya

Üye
kartel
Escobar Baronu
27 sene önce tüm şüphelerimden arındım, 43 yılın sonunda geldiğim noktada ve kendime kattıklarımla ne derece doğru bir kararı erkenden aldığımı gördüm. Tavsiye ederim, çünkü atla deve değil. Dünyaya bak, az oku -özellikle dinler tarihini ve diğer dinleri, paganizmden başla, iyice geriye git, semavi dinler hareket noktan olmasın, çünkü tüm semavi dinler pagan dinlerin devamı- sonrasında da biraz cesaret, küçüklükten beri aklına sokulmuş, değme korku filmlerine taş çıkaracak betimlemelerdeki cehennem tasvirlerini, korkutulmayı, kutsal olduğu iddia edilen kitapların inanmayanlara söylediği, yaptığı tehditlerden, küfürlerden, aşağılamalardan korkma, kendini sıyır, olay tamamdır.

Hepsi hikaye...

Wagner

Good Guys in badlands
Üye
kartel
Escobar Baronu
Evet Tanrını gerçek yüzünü çok gördüm hiç bir şeye inanmıyorum.

MissVioLence

Üye
BANNED
kartel
Escobar Baronu
Playboy!
İş senin için ne kadar kötüye binerse binsin, öyle sağlam para kazanacaksan bulaşma derim sosyal medya da üç beş yardım kampanyası başlat adını temize çıkart ufaktan ün yap, yatırımla uğraş kendini büyüt.
Neden bulaşmıyorum ? 330 TL için dava açılacaksa hiç parası kalmasın daha iyi benim için oda çalışıp oda kazansaymış sosyal medyadan yalanlamayı biliyorlar ya yaptırım sonucunundada susmayı bilecekler

Entel Feridun

amcık bükücü
Üye
kartel
Escobar Baronu
Playboy!
Helal olsun sana beee büyük adamsın