Hukuk Mezunu Olup 10 K Kazanmak

MissVioLence

Üye
BANNED
kartel
Escobar Baronu
Playboy!
Hukuk ben önermiyorum dostum bence farklı bir sektör daha iyidir vede baro mevzusundan sonra önü ne olacağı pek belli değil gibi duruyor. Onun dışında evet mümkün vede yapacağım diyorsan önünde hiçbir engel yok

MissVioLence

Üye
BANNED
kartel
Escobar Baronu
Playboy!
10 k üstü para kazanabileceğim bir meslek
10k üstü memurda var özel işçide var dostum sen çok ucu açık soruyorsun. Ben ne önersem sana boş çıkacak tam olarak neyle ilgilenmek istiyorsun yada nelerden hoşlanıyorsun veyahutta hayattaki amacın nedir ve ne yaparsan mutlu olacaksın. Sadece para gözüyle bakma çünkü hiçbir meslek para için yapılmaz vede yapıldığı taktirdede hayır gelmez. Benim konuştuğum 7 yıllık asker sözleşmesi yaptı adam daha ilk haftasında sıkıldı ? bu yüzden yukarıdaki belirtmiş olduğum sorulardan yola çıkarak en çok seveceğin şeye odaklanmalısın para kolay iş önemli olan vergiden geçirmek.

10k üstü memurda var özel işçide var dostum sen çok ucu açık soruyorsun. Ben ne önersem sana boş çıkacak tam olarak neyle ilgilenmek istiyorsun yada nelerden hoşlanıyorsun veyahutta hayattaki amacın nedir ve ne yaparsan mutlu olacaksın. Sadece para gözüyle bakma çünkü hiçbir meslek para için yapılmaz vede yapıldığı taktirdede hayır gelmez. Benim konuştuğum 7 yıllık asker sözleşmesi yaptı adam daha ilk haftasında sıkıldı ? bu yüzden yukarıdaki belirtmiş olduğum sorulardan yola çıkarak en çok seveceğin şeye odaklanmalısın para kolay iş önemli olan vergiden geçirmek.
Kanka tarihe ayrı bir ilgim var yeteneğim de var ama okusam işsizim böyle düşün bilgisayara merakim var bu tarz şeyler

hukukta 10k da kazanabilirsin 2.5k alıp sürünebilirsin de tamamen kendini geliştirmene ve yaptığın işe bağlı

ekizmtan

Üye
kartel
kardeşim, arkadaşım yurtdışında sağlam bir üniversite de hukuk masterı yaptı + türkiye de güzel bir üniversitede iyi notla mezun oldu 1 yıldır iş arıyor. kimse hukukcuya 10k vermez bu devirde çok özel bi farkı yoksa. yurtdıssında okuyabileceksen belki 10k kazanabılırsın ama tr de okuyup 10k hayali kurma hiç. senın gibi binlerce hukukcu mezun olacak aynı senede ve senın burun kıvırdıgın 3k lık maaşa bir başkası kesın olur diyecek. yani patronlar senın yerını dolduracak adam bulur.

Bilkent hukuk %50 burslu bitirmiş tanıdığım var üç yıl oldu mezun olalı ilk yıl tecrübe olsun diye bildiğin bedavaya çalıştı yemek yol parası bile olmadan tecrübe olmadımı işe almıyorlar çünkü. İki senedirde tanıdıklarının hukuk bürosunda çalışıyor aldığı maaş 2800 tl