İsg

İş güvenliği uzmanlığı ile alakalı eğitim alan kimse var mı acaba forum da. Yada iş güvenliği uzmanlığı sınavı için soru bankası tarzı birşey olan?

C siniflarina var hatta c sinifi isen gel hemen ise basla b sinifi is yerlerinin tehlikeli kismina bakiyorlar a sinifi isg uzmanida tehlikeli sinifa ama 2 yil 3 yil sonra is olanagi olurmu bilemem

ldbrac

Üye
kartel
isg genel olarak çok sakat bi meslek geliyor bana. somadaki maden faciasında can kaybına neden olan güvenlik açıkları yüzünden patronları suçladılar. sonra da patronlar bu iş ile ilgilenecek eleman bakmaya başladılar ki kendileri ceza yiyeceğine onlar yerine ceza yiyecek birileri olsun

isg genel olarak çok sakat bi meslek geliyor bana. somadaki maden faciasında can kaybına neden olan güvenlik açıkları yüzünden patronları suçladılar. sonra da patronlar bu iş ile ilgilenecek eleman bakmaya başladılar ki kendileri ceza yiyeceğine onlar yerine ceza yiyecek birileri olsun
+1 sana diyeceklerki ya bizim istedigimiz şekilde yaparsın sorumluluk sana ait yada başka iş bak derler

ozanylmz

Üye
kartel
Escobar Baronu
Çok saçma aqü günah keçisi muamelesi saçmalık

jonidayi1

Üye
kartel
Escobar Baronu
bu sene başlıyorum İş sağlığı ve Güvenliği okumaya, Memur olduğum için çalıştığım kurumda görevlendirme istiyeceğim. fazladan 2k maaş her ay hiç fena olmaz.

C siniflarina var hatta c sinifi isen gel hemen ise basla b sinifi is yerlerinin tehlikeli kismina bakiyorlar a sinifi isg uzmanida tehlikeli sinifa ama 2 yil 3 yil sonra is olanagi olurmu bilemem
Ben zaten maden mühendisiyim çok farklı bir riskim olmuyor. Çalıştığım yerlerde zaten yüksek risk gurubu. Şu ssınav için soru bankası var mı önerebileceğiniz düzgün bir yayın ?