İşte En Çok Aranan KİLOTSUZ TÜRBANLI GELİNİN O Meşhur Müziği

Dokmanov

Üye
kartel
Escobar Baronu
Playboy!
Sosyal medyada gündeme oturan viral olan KİLOTSUZ TÜRBANLI GELİNİN omuzlara alınma videosunun Müziği işte sizlerle ;)(y)

Enes Hari - Ezabi

Ekli dosyayı görüntüle 228993 Ekli dosyayı görüntüle 228994
Bu olayın türkiyede, şahıslarında türk olduğunu sanmıyorum... Her türbanlı türkdür demek saçmadır.... İspatlanırsa göt olmaya hazırım....

Çünkü bu mevzu bizim topraklarda namus meselesidir.. bakın namus diyorum. Hiçbir adam böyle kadının gelinliğini kaldırıp altına giremez. Onu oraya gömerler.. Hadsizliktir çünkü. Daha damat bile siftah atamamışken elin adamı geline böyle yaparsa onu tekme tokat sikerler... Anlatabiliyomuyum...?? Hiçbir türk düğününde böyle birşeyi göremezsiniz..

Bu olayın türkiyede, şahıslarında türk olduğunu sanmıyorum... Her türbanlı türkdür demek saçmadır.... İspatlanırsa göt olmaya hazırım....

Çünkü bu mevzu bizim topraklarda namus meselesidir.. bakın namus diyorum. Hiçbir adam böyle kadının gelinliğini kaldırıp altına giremez. Onu oraya gömerler.. Hadsizliktir çünkü. Daha damat bile siftah atamamışken elin adamı geline böyle yaparsa onu tekme tokat sikerler... Anlatabiliyomuyum...?? Hiçbir türk düğününde böyle birşeyi göremezsiniz..
Hocam bunlar şeyhpir dergahından gelinler kutsal bunlar da, başlarının üstünde yerleri var.

fringe

Üye
kartel
Escobar Baronu

Hocam bunlar şeyhpir dergahından gelinler kutsal bunlar da, başlarının üstünde yerleri var.
Bencede kesin öyledir. Bizim memleket örf, adet, gelenek ve göreneklere sadık ve daha dejenere olmayan bir milletiz.
Zaten her konuda sözüm ona dış ülkeler bazı unsurları kendi temsilcisi sanan ülkeler var; ancak biz millet olarak o ülkeleri edep başta olmak üzere saygı ve örf konularında onlardan bin kat daha iyi durumdayız. (y)